Publicat 29 Sep 2005 | Expiră 30 Oct 2005

BROKER FINANCIAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inteligent, comunicativ, ambitios, capabil sa dezvolte o activitate in beneficiul sau si al firmei. Nu conteaza varsta.

Descrierea jobului

Contactare clienti si incheiere contracte
Creearea si coordonarea unei echipe

Companie BROKERAJ, produse financiare, isi dezvolta activitatea, selecteaza si recruteaza personal in vederea desfasurarii activitatii de BROKER in domeniu financiar.
Compania colaboreaza cu cele mai mari firme de asigurari din tara si strainatate iar preturile sunt extrem de avantajoase.

Expirat
BROKER FINANCIAR  -  S.C. INTEGRALIS S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles