de ani Fără Frică...

Publicat 02 Nov 2007 | Expiră 02 Nov 2007

Broker Credite

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Orice persoana cu facultate terminata sau in curs, hotarata, dornica de a munci si de a-si forma o cariera intr-un domeniu dinamic. Excelenta oportunitate de dezvoltare.

Descrierea jobului

Claditi-va cariera împreuna cu noi!
Oportunitati remarcabile: piata financiara necesita tot mai multi experti în acest domeniu !
Resurse solide: sunteti sustinut de o firma nationala puternic capitalizata, cu filiale in toate marile orase
Training-uri de nivel înalt oferite atat de noi cat si de bancile partenere, dezvoltare profesionala continua.
Independenta: deveniti propriul dumneavoastra sef!
Cunostinte: va oferim traininguri competitive de înalta clasa precum si sprijin tehnic modern.
Prestigiu: expertii în domeniul consultantei finaciare sunt întotdeauna apreciati in domeniul financiar-bancar.
Avantaje financiare: realizarile dumneavoastra sunt materializate în venituri cu crestere dinamica.
Promovare ierarhica: sistemul dinamic de cariera va da posibilitatea de a ocupa cele mai înalte pozitii.

Succese profesionale si financiare
Deveniti si dumneavoastra consultant într-o echipa, care stie si întelege ca misiunea sa este de a aduce beneficii clientilor. Pentru ca munca dumneavoastra sa devina în curând vocatie, va stau la dispozitie: software-uri performante, training-uri de nivel înalt, suport profesional, venituri foarte atractive si un anturaj sensibil si întelegator. Sistemul nostru de cariera va asigura ca dumneavoastra, ca propriul dumneavoastra sef, decideti în privinta realizarilor care va aduc satisfactie profesionala.

O echipa de exceptie
Munca în echipa este cheia eficientei si a succesului. Formam un colectiv în care ne simtim bine cu totii, schimbam experiente, ne ajutam reciproc si respectam munca fiecaruia.

CreditServices este o societate comerciala al carei scop este de a asigura partenerilor si clientilor nostri consultanta financiara la standarde ridicate, pentru a le oferi posibilitatea de a lua cele mai bune decizii financiare pe termen scurt sau lung.
Pentru atingerea acestui scop va stau la dispozitie colaboratori pregatiti, analize financiare complexe, software-uri performante si parteneri financiari puternici.

Expirat
Broker Credite  -  CreditServices

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles