Publicat 26 Dec 2006 | Reactualizat 25 Ian 2007 | Expiră 26 Ian 2007

BROKER CREDITE

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniul vanzarilor de minim 6 luni (experienta in domeniul bancar constituie un avantaj).
IMPORTANT--Abilitati foarte bune de prospectare a pietei si construire de retele de contacte .
Initiativa si putere de convingere.
Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare.
Spirit anteprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie.
Perseverenta in atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
--Contactare potentialilor clienti telefonic si la domiciliul acestora(50%din activitatea dumneavoastra este munca de teren)
--Promovarea unor politici de vanzari apropiate de client.
--Oferirea de asistenta in alegerea solutiei care se potriveste cel mai bine scopurilor urmarite de client.
--Obiective clare, urmarind furnizarea de servicii optime clientilor.
-- Identificarea si evaluarea necesitatilor financiare ale clientilor
-- Prezentarea ofertei personalizate de servicii de creditare
-- Mentinerea relatiei cu clientii

BENEFICII
--Training suportat de catre companie
-- Program flexibil
--Acces la internet si telefon
-- Mediu de lucru placut, dinamic, echipa tanara
-- Pachet financiar foarte motivant bazat pe salariu, comision si bonusuri
--Avand contracte cu mai multe banci , deci o gama foarte larga de produse financiar-bancare, si stiind ca in vanzari calitatea produsului este foarte importanta, dumneavoastra veti putea oferi clientilor produsul optim adaptat nevoilor acestora fara comisioane suplimentare
(Venituri de peste 500 euro)

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

BROKER CREDITE  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles