de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iul 2006 | Reactualizat 24 Aug 2006 | Expiră 26 Aug 2006

Broker credite, asigurari si pensii obligatorii

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam sa aplici daca:
*esti interesat(a) sa iti incepi cariera in domeniul asigurarilor si serviciilor sau sa o continui la un alt nivel carencare
*daca esti capabil de a invata lucruri noi
*ai capacitate de lucru individual dar si in echipa
*esti o persoana responsabila, dinamica si ambitioasa
*ai abilitati de negociere, comunicare si conducere
*iti doresti un venit suplimentar

Descrierea jobului

Responabilitati:
*contactare clienti
*furnizarea de informatii potentialilor clienti
*negocierea si incheierea de contracte
*service pentru contractele incheiate
*formarea si organizarea- conducerea echipei
*cresterea portofoliului de clienti
Beneficii:
*castiguri corelate cu activitatea proprie si a echipei
*posibilitatea de a-ti dezvolta propria afacere /cariera in domeniul asigurarilor si creditelor bancare
*seminare de initiere, cursuri de perfectionare gratuite (in tara si strainatate), bonusuri( in functie de realizari)*posibilitatea de a deveni actionar in firma.

consiliere , intermediere si service in domeniul asigurarilor, creditelor bancare si pensiilor obligatorii

Expirat
Broker credite, asigurari si pensii obligatorii  -  Destine- broker de credite, asigurari si pensii obligatorii

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles