Gratis

Brand Manager

BIO NIAVIS TRADE SRL

Candidatul Ideal

- Sa fie organizat, cu o gandire logica si atent la detalii
- Punctualitate si seriozitate
- Atitudine pozitiva, dorinta dе asumare a responsabilitatii
- Persoana creativa si open-minded
- Abilitati reale de comunicare
- Orientat spre inovatie si nou
- Experienta pe o pozitie de Brand Manager / Marketing / Project Manager sau similar
- Abilitati de copywriting si cunoscator al mediilor digitale de Social Media, Google Ads, Google Analytics
- Sa fii pasionat/a și inspirat/a de natura si produse naturiste

Descrierea jobului

- Propune strategii de dezvoltare a brandurilor/produselor si actiuni de marketing specifice fiecarui canal de vanzare avand ca obiective cresterea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈vizibilitatii la nivelul pietelor noi si cresterea notorietatii pe pietele existente
- Este responsabil de acuratetea si actualizareaa informatiilor despre produsele afisate pe site-ul companiei cat si la parteneri
- Identifica noi oportunitati de promovare a brandurilor din portofoliu
- Dezvolta materiale promotionale impreuna cu echipa de design si le implementeaza
- Comunica despre branduri si produse cu partenerii existenti si este implicat activ in relatia cu mass-media, PR, evenimente, sponsorizari si social media
- Creaza si implementeaza impreuna cu echipa de vanzari, campanii promotionale pentru clientii existenti
- Dezvolta campanii digitale pentru social media (Facebook, Instagram) si Google - continut si setarea acestora
- Participa la procesul de dezvoltare al produselor noi - asigura suport in toate procesele si etapele dezvoltarii produselor noi si lucreaza in stransa legatura cu departamentele implicate

Ce oferim?
- program de 8 ore (posibilitate remote partial)
- salariu fix
- bonuri de masa
- bonusuri de performanta
- atmosfera de lucru placuta cu o echipa tanara
- posibilitate de avansare si dezvoltare profesionala

BIO NIAVIS TRADE este un furnizor de produse naturiste, cosmetice, suplimente si produse alimentare care furnizeaza produse pentru magazinele de profil din toata tara.

De asemenea BIO NIAVIS TRADE este producatorul gamei de superalimente si produse naturiste NIAVIS.

BIO NIAVIS TRADE lucreaza direct cu producatorii pe care ii reprezinta asigurand astfel accesul rapid al clientilor la ultimele noutati precum si la cele mai bune preturi.

Mai multe detalii pe site-ul nostru www.niavis.ro

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024