Publicat 22 Iul 2021 | Reactualizat 21 Aug 2021 | Expiră 22 Aug 2021

Brand manager Weidmueller

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești o persoană dinamică, dornică de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru plăcut și provocator? Dacă și cele de mai jos fac parte din profilul tău, atunci te asteptăm în echipa noastră!
  • studii superioare în domeniul Electrotehnic sau similar
  • cunoaștere bună a pieței de industrie - fabrici, tablotieri
  • bune abilități de gestionare echipă
  • capacitate de analiză, sinteză și decizie
  • bun negociator
  • abilități de comunicare
  • disponibilitate pentru deplasare în țară
  • dinamic, pregătit să interacționeze cu clienții
  • posesor de permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • este în permanență la curent cu soluțiile noi din domeniu
  • se asigură ca noutățile și informațiile din domeniu sunt transmise echipei de vânzări și a celei tehnice
  • identifică oportunități de dezvoltare a soluțiilor pe care le reprezintă și le pune în practică alături de echipa comercială
  • menține și dezvoltă împreună cu echipa portofoliul de clienți al companiei
  • promovează împreună cu echipa soluțiile industriale din cadrul companiei în piață
  • identifică oportunități în piața pe care le exploatează împreună cu echipa comercială
  • urmărește și abordează proiectele specifice, obținând informațiile necesare în vederea ofertării
  • generează planul de marketing
  • urmărește realizarea targetului de vânzări lunar impus de conducere
  • respectă programul stabilit si efectuează vizite la clienții din portofoliu
Beneficii oferite:
  • salariu fix, bonus în funcție de rezultate
  • notebook, telefon mobil
  • autoturism de serviciu
  • participare la evenimente de prezentare noutăți în domeniu
  • oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o companie importantă de profil, într-un mediu de lucru profesionist care oferă oportunități de dezvoltare profesională.

SC PROMELEK XXI SA, companie cu capital mixt parte a grupului Elektra Spania, prezentă de peste 25 ani în piața din România, caută în vederea angajării Manager de soluții de Weidmueller.
Candidaților selectați li se oferă posibilitatea de a lucra în cadrul unei echipe profesioniste, într-o atmosferă colegială. Ei iși vor putea dezvoltă pregătirea profesională, valorifică cunoștințele și potențialul în cadrul unei echipe care urmărește creșterea performanței și eficienței.

Expirat
Brand manager Weidmueller  -  PROMELEK XXI SA.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles