BRANCH MANAGER BRAILA

CHIS & CHIS SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana proactiva, energica si dornica de cunoastere si dezvoltare personala
Persoana comunicativa, foarte ambitioasa, motivata;
Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare a situatiilor aparute in activitatea de zi cu zi;
Excelente abilitati de comunicare si negociere;
Permis de conducere categoria B;
Cunostinte bune de operare PC (Excel, Word, Internet, Outlook).

Descrierea jobului

Urmareste impreuna cu echipa pe care o coordoneaza realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
Analizeaza mediul de afaceri din zona alocata lui de superiorii directi si stabileste strategii de vanzare in concordata cu strategia stabilita la nivel de companie;
Colaboreaza cu celelalte departamente din cadrul companiei pentru a asigura o relatie de munca si o comunicare interdepartamentala cat mai eficienta;
Motiveaza, instruieste, monitorizeaza si controleaza personalul din subordine;
Se asigura de completarea rapoartelor de activitate a agentilor de vanzari din subordine: Routing-uri zilnice; Rapoarte zilnice; Foi de parcurs;
Monitorizeaza indeplinirea obiectivelor de vanzari ale firmei si alocarea resurselor necesare atingerii acestora;
Administreaza eficient portofoliul de clienti existent si prospecteaza piata in vederea atragerii de noi clienti si oportunitati de vanzare;
Urmarirea derularii contractelor si incasarea contravalorii marfurilor vandute;
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
Raporteaza zilnic, saptamanal, lunar conform fisei postului si indicatiilor primite de la superiorii ierarhici;
Beneficii/instrumente de lucru:
Oferim salariu motivant si bonusuri pe masura performantei;
Telefon de serviciu;
Masina de serviciu;

Companie specializata in distributia articolelor din piatra naturala, una din principalele jucatoare la nivel national.

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022