de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 11 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Boutique floral angajeaza florist, decorator floral,vanzator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana pasionata de arta florala care sa posede cunostinte de baza in domeniul floral si care sa aiba experienta in comert.

Cerinte:
-cunostinte de baza in domeniul artei florale (buchet spirala, aranjamente in burete);
- persoana placuta, manierata, cu bune abilitati de comunicare
-persoana organizata, punctuala, rapida;
-persoana cu atitudine perfectionista, atenta la detalii si constiincioasa in respectarea sarcinilor de munca;

Descrierea jobului

-realizarea aranjamentelor florale pentru magazin, comenzi online și evenimente/ creație liberă și după rețetă;
- asistarea clienților în alegerea florilor și realizarea aranjamentelor florale în diferite stiluri ;
- operarea casei de marcat ;
-evidenta stocurilor;
- menținerea curățeniei și ordinii în interiorul si exteriorul magazinului;
- intretinerea florilor și a plantelor din magazin;

Boutique-ul FloraBelle este un concept de florarie moderna, premium, ce incearca sa iasa din tipare, specializata in aranjamente florale inovative, realizate manual din flori proaspete de inalta calitate, cu o mare atentie la detalii si finisaje. Celebram frumusetea in fiecare zi prin flori parfumate, buchete, aranjamente din trandafiri criogenati, licheni si muschi, lumanari ambientale, mici decoratiuni handmade, care bucura sufletul si lumineaza casele.

Expirat
Boutique floral angajeaza florist, decorator floral,vanzator  -  Florabelle Art & Design srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles