Gratis

Boba Barista

LOCA DIFFERENT VISION S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un barista care sa iubeasca cafeaua, ceaiul, bulele si tapioca! O persoana muncitoare, responsabila,asumata, vesela , proactiva, dornica sa invete si sa se dezvolte, open mind, capabil /a sa aduca plus valoare afacerii noastre si totodata sa isi croiasca o cariera beneficiind de un mediu de lucru placut si un pachet salarial atractiv,

Descrierea jobului

Stim ca munca nu place in mod special nimanui...asa ca noi incercam sa imbinam utilul cu placutul. Oferim un mediu de lucru placut, haios, vesel, cu o echipa tanara. Ne ocupa si de dezvoltarea ta profesionala, caci noua ne plac oamenii SMART si care isi doresc mereu mai mult. Si mai ales care isi doresc sa castige bani :) Oferim un salariu motivant in raport cu munca depusa, bonusuri, incentive, bauturi gratis, tichete de masa si uniforma faina tare :) In plus ai liber de ziua ta si lucrezi in ture astfel incat sa iti poti echilibra munca cu viata personala.

Ce ne asteptam sa faci si sa faci bine :
- sa prepari cele mai delicioase bauturi din lume in urma trainingului primit din partea noastra
- sa fii o prezenta agreabila pentru colegi si pentru clientii nostri, sa zambesti mult si sa fii proactiva
- sa iti placa igiena si curatenia necesare intr-un loc frecventat constant de copii
- sa fii asumata si responsabiula, sa intelegi ca exista un echilibru intre drepturi si obligatii

Detinem in sistem franciza brand-ul Crazy Bubble in localitatea Ploiesti, jucatorul numarul 1 pe piata de profil din Romania.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024