Gratis

BARISTA

SMART STANDARD S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Noi suntem GUAU! Tu?
Cafenelele noastre au fost create din dragoste pentru cafea, pentru oameni și pentru calitate. Ne place să credem că suntem mai mult decât o afacere; suntem un grup de persoane diferite, cu valori comune: pasiune pentru cafeaua columbiană cu tradiție, produse originale, crearea unui mediu relaxant și călduros pentru clienți, plăcerea de a lucra în echipă și crearea unor experiențe unice și frumoase pentru cei din jur, în fiecare zi.
Ne mărim numărul de cafenele prezente în oraș și ca atae ne mărim și echipa cu BARIȘTI care să contribuie cu drag la continuarea acestei povești frumoase numite GUAU!

Reprezintă un job antrenant, plin de provocări interesante și ți se potrivește dacă îți place să:

• zâmbești omenilor dimineața
• îți place mirosul de cafea proaspăt râșnită și adori să faci de fiecare dată o cafea delicioasă
• ai mai lucrat cu cafea sau ai mai lucrat în bar
• asiguri respectarea standardelor și procedurilor interne
• ai un ochi pentru curățenie și ordine
• îți place să vorbești cu oamenii care vin în cafenea și să le prezinți cafeaua
• ești o persoană care se poate organiza singură, dar care poate colabora și cu alți membrii ai echipei, ș.a.

Descrierea jobului

Pentru că vei fi colegul nostru implicat în tot ceea ce facem, nu doar pretindem ci și oferim:

• ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀salariul real pe contractul de muncă
• grilă salarială transparentă care crește odată cu timpul petrecut alături de noi
• dacă se întâmplă să lucrezi în zile libere legale le plătim dublu
• bonus din toate vânzările lunare făcute de tine
• tichete de masă a căror valoare crește odată cu senioritatea în firmă
• protocol pentru fiecare tură lucrată
• contract de muncă pe perioadă nedeterminată
• program flexibil care să fie și pe placul tău, nu doar pe al nostru (poți alege între o împărțire inegală a turelor 2 cu 2 sau 2 cu 3 etc);
• pachet salarial între 3000 – 3500 lei, format din: salariu net + bonuri de masă + bonusuri în funcție de performanță
• echipă energică și pozitivă plus alte beneficii despre care vom discuta la interviu.

Dacă ți-a plăcut ceea ce ai citit mai sus și simți că a venit momentul pentru un upgrade profesional, trimite-ne un CV complet.

Noi suntem GUAU! Tu? Cafenelele noastre au fost create din dragoste pentru cafea, pentru oameni și pentru calitate. Ne place să credem că suntem mai mult decât o afacere; suntem un grup de persoane diferite, cu valori comune: pasiune pentru cafeaua columbiană cu tradiție, produse originale, crearea unui mediu relaxant și călduros pentru clienți, plăcerea de a lucra în echipă și crearea unor experiențe unice și frumoase pentru cei din jur, în fiecare zi.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024