Publicat 26 Mar 2019 | Expiră 25 Apr 2019

Blend. Brews & Bites angajeaza ospatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Salut, cautam fete/baieti pentru a creea o echipa misto la Blend. Brews&Bites, o berarie artizanala pe strada Piezisa.
Daca ai experienta si mai bine, daca nu te invatam noi secretele unei meseri banoase si distractiva in acelasi timp.
Trebuie doar sa vrei sa lucrezi intr-un mediu fain, sa fi pozitiv(a) si vesel(a) si sa-ti placa lucrul cu oamenii faini.

Descrierea jobului

Vrem sa livram clientilor nostri cea mai buna experienta pe care o pot primi.
Vrem sa facem din ei prietnii nostri.
Pentru asta e nevoie doar de o atitudine casual si vesela, de cunoasterea meniului (te invatam noi tainele berilor artizananle, a cocktail-urilor si a mancarii bine gatite), de chef de lucru si implicare.

Blend. Brews&Bites e un nou restaurant premium pe piata din Cluj.
Axat pe beri artizanale si burgeri, creeam un nou concept de local pentru oameni frumosi si misto.

Expirat
Blend. Brews & Bites angajeaza ospatar  -  sc beraria nook srl