BIOLOG

SC DIANA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate in specializarea biologie;
Experienta in domeniu - minim 1 an;
Abilitati de analiza si interpretare rezultate obtinute;
Cunostinte operare PC;
Cunostinte legislatie aplicabila produselor alimentare;

Descrierea jobului

-realizeaza controlul si expertiza produselor de origine animala din punct de vedere sanitar veterinar
-efectueaza analizele microbiologice pentru materii prime, materii auxiliare, produse finite, apa, teste de sanitatie conform programelor de autocontrol stabilite
-intocmire rapoarte de analiza/ inregistrari de laborator

Ne-am infintat in 1991 avand ca principal obiect de activitate comercializarea produselor alimentare şi nealimentare prin magazinul propriu din Ramnicu-Valcea. De-a lungul timpului ne-am extins lantul de magazine. In prezent funcţionează 65 magazine DIANA, organizate in spaţii comerciale moderne, situate in judetele : Valcea,Arges,Dambovita,Olt,Dolj,Gorj

in anul 1997, am investit in prima unitate proprie de producţie pentru carne şi produse din carne. Unitatea fiind utilată cu tehnologie de ultimă oră şi bucurandu-ne de o logistică performantă, am devenit in scurt timp unul dintre cei mai activi producători din industria cărnii din judeţul Valcea.
Publicat 22 iun. 2021 Reactualizat 20 iul. 2021 Expiră 22 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos