Gratis

Bijutier

AGREMENT EXPRES COMERT-B SRL

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa, căutăm BIJUTIER! 💍

Ești pasionat/ă de tot ce e mai frumos și prinde contur în mâinile tale? Atunci tare ne-am dori să te cunoaștem!
  • Cum știi că te vei simți parte din echipa noastră încă de la început?
  • Ai experiență de lucru într-un alt atelier de bijuterii sau studii de specialitate (reprezintă un avantaj);

◾️ Răbdarea, precizia în realizarea task-urilor și atenția sporită la detalii te definesc;
◾️ Simțul estetic, gândirea creativă, dorința de a învăța și pasiunea pentru domeniul bijuteriilor te-au făcut să citești până aici;
◾️ Apreciem adaptabilitatea la fluxul de lucru al unui atelier de bijuterii și atenția distributivă;
◾️ Ești orientat/ă spre soluții, ai mereu zâmbetul pe buze, abilități de comunicare și relaționare cu echipa;

Descrierea jobului

Responsablități:

◾️ Finisarea obiectelor din metal prețios, prin procedee manuale sau mecanice, în condiții de pierderi tehnice minime;
◾️ Lipirea modelelor standard de bijuterii și reparații;
◾️ Topirea metalului prețios, laminare profile/tablă;
◾️ Țintuire pietre (este opțional);
◾️ Folosirea responsabilă și corectă a echipamentelor din atelier și realizarea mentenanței lor;

Program de lucru:

◾️ De luni până vineri, în intervalul 09:00 - 16:00, in atelierul nostru din București, sector 4.

🙌 Încântați să te cunoaștem!

Pentru mai multe detalii:

0720 058 335
sorin.chintauan@aursiargintaec.ro

Un magazin de bijuterii nascut din pasiunea de a isca zambet! Am fost norocosi sa gasim si dezvoltam, de peste 29 de ani, aceasta pasiune si suntem onorati sa va fim sfetnici si ajutoare in vederea alegerii celor mai pretioase amintiri! Fie ca esti in cautarea unui rasfat personal sau a unui cadou, iti punem la dispozitie mii de modele de bijuterii din aur, atent faurite, impreuna cu experienta noastra intinsa pe decenii, astfel incat surpriza sa fie cu adevarat de neuitat!

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024