Gratis

TEHNICIAN DENTAR CERAMICA

ZIAN DENTAL CLINIC S.R.L.
8 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm specialiști cu experiență în aplicarea ceramicii pe structuri de zirconiu, ceramica presata si metal.
Abilități superioare de modelare și finisare a ceramicii
Atitudine orientată către detalii
Pasiune pentru excelența în serviciile tehnicii dentare

Descrierea jobului

Asigurarea unor lucrări protetice estetice si functionale.
Salariu: 1.700-3.500 euro / luna
Formare profesionala permanentă
Posibilități de dezvoltare profesională și avansare
Mediu de lucru plăcut și dinamic într-o echipă prietenoasa

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre această oportunitate de carieră!

Laborator de tehnica dentară DENTAL CLINIC cu o vechime de 11 ani, dotat si utilat la standarde elvețiene.

Dacă sunteți un specialist în domeniul tehnicii dentare, interesat de crearea unor zâmbete perfecte, vă invităm să aplicați pentru această poziție!
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024