Gratis

Bell-boy

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui membru dedicat și plin de energie pentru echipa noastră. Dacă sunteți o persoană prietenoasă, cu abilități excelente de comunicare și o atitudine proactivă, atunci sunteți candidatul potrivit!

  • Experiență anterioară în domeniul ospitalității sau serviciului de bell-boy (reprezinta un avantaj);
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu oaspeții;
  • Atitudine pozitivă și orientată către client;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a rezolva problemele în mod eficient.

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Asigură un serviciu prompt și eficient de trasport al bagajelor;
  • Oferă informatii despre facilitățile hotelului și asistență pentru oaspeți;
  • Oferă servicii de concierge;
  • Menține un mediu curat și ordonat în zona de lucru;
  • Oferă oaspeților o experiență plăcută pe parcursul șederii la hotel.
Dacă sunteți intersat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă așteptăm să aplicați!
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.