Publicat 30 Oct 2017 | Reactualizat 18 Ian 2018 | Expiră 28 Ian 2018

BEAUTY ADVISOR GOLDEN ROSE

8 posturi

Candidatul ideal

-minim studii medii
-abilitati de comunicare si prezentare
-cunostinte minime de limba engleza
-seriozitate, responsabilitate, confidentialitate
-aspect placut (vor fi acceptate CV-uri doar cu foto)
-cunostinte minime de machiaj

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
-promovarea, gestionarea si vanzarea produselor la standurile(insule) Golden Rose din centrele comerciale:
>Bucuresti: Vulcan Value Center(Sector 5), Veranda Mall(sector 2, langa Bucur Obor)
>Ploiesti: Shopping City
>Timisoara: Iulius Mall si Shopping City
>Cluj Napoca: Vivo (Polus)
>Constanta: City Parc
>Targu Jiu: Shopping City
>Deva: Shopping City
>Craiova Electroputere Park
>Pitesti: Jupiter City-Franciza
>Galati: Shopping City
>Iasi: Iulius Mall
>Drobeta Turnu Severin: Severin Shopping Center
>Suceava-Iulius Mall

-identificarea nevoilor clientilor si recomandarea produselor adecvate
-vanzarea si gestiunea marfurilor
-urmarirea stocurilor si efectuarea comenzilor

BENEFICII:
-salariu fix si bonusuri functie de vanzari
-bonuri de masa
-abonament transport
-produse gratuite
-cursuri de make-up
-posibilitate reala de promovare bazata pe rezultate

IMPORTATOR UNIC SI DISTRIBUITOR NATIONAL AL PRODUSELOR COSMETICE GOLDEN ROSE www.andralextrade.ro

BEAUTY ADVISOR GOLDEN ROSE  -  ANDRALEX TRADE