Gratis

Beauty Advisor Drobeta Turnu Severin

Teamland
6 poziții

Candidatul Ideal

Experienta pe un post similar constituie avantaj
Cunostinte bune de operare PC (procesare text – Word, calcul tabelar – Excel, programe de prezentare – PowerPoint)
Pasiune pentru produsele de beauty
Abilitati de comunicare si relationare atat cu clientii, cat si cu colegii
Atentie concentrata si distributiva
Rezistenta la stres
Persoana flexibila
Atitudine proactiva
Aptitudini de invatare

Descrierea jobului

Promovarea produselor cosmetice pentru brandurile de lux ale companiei
Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii
Identificarea nevoilor clientilor si testarea produselor impreuna cu acestia
Fidelizarea clientilor companiei
Finalizarea vanzarilor

BENEFICII
Bonus target 500-1000 lei
Tichete de masa in valoare de 600 lei
Abonament de servicii medicale la o clinica privata
Discount la toate produsele companiei
Posibilitati de promovare in cadrul companiei
Al 13-lea salariu

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024