Gratis

Beauty Adviser

Geisha Perfumes S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

- Comunicare,
- Leadership,
- Orientare spre rezolvarea problemelor,
- Încredere,
- Flexibilitate,
- Energetic / ă,
- Lucrul in echipă.

Descrierea jobului

- Disponibilitate pentru actiuni de distribuire a blotterelor,
- Jobul consta in vanzarea si promovarea unei game de succes de produse de parfumerie si beauty,
- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare,
- Consilierea clientului in alegerea produsului dorit - orientare catre clienti identificarea si intelegerea nevoilor acestora,
- Mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului,
- Gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor
- Pentru orasul Iasi locatia disponibila este Iulius Mall
- Pentru orasul Cluj locatia disponibila este Iulius Mall

BENEFICII:

- Plan salarial atractiv,
- Comision din vânzări,
- Discount de angajat,
- Echipa tânără și dinamică,
- Training.

My Geisha deschide noi dimensiuni fascinante pentru simtul olfactiv care este arhetipal si unic japonez.

My Geisha este acel pod care asteapta sa il strabati pentru a patrunde pe taramurile simtului olfactiv - un cuvant parfumat cu o multime de senzatii.

My Geisha este despre senzualitate, sexualitate, o lume mistica a viselor si magiei.

Geishele transforma seductia in arta, pe cand brandul My Geisha transforma arta seductiei in arome puternice si persistente.

Aromele orientale, lemnoase, cu ambra, pudrate, tari, cu note verzi si animalice sunt special impachetate, in sticlute de cristal si cutiute de catifea.

Sper ca My Geisha sa va ajute sa descoperiti in voi frumusetea, increderea, senzualitatea si puterea pe care geishele le ”poarta” cu atata naturalete.

Pentru ca dincolo de mai multe arome puse impreuna, My Geisha este o poveste, o poveste care sper sa te ajute si pe tine, sa o scrii pe a ta.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024