Publicat 07 Feb 2017 | Reactualizat 25 Feb 2017 | Expiră 10 Mar 2017

Beauty Adviser / Consilier Vanzari

1 post

Candidatul ideal

EMBLEMA Retail Solutions, agenție specializată in servicii publicitare, recrutează Beauty Adviser / Consilier Vanzari cu sau fără experiență, pentru următoarele orașe:
· București
· Constanta
· Piatra Neamt
· Arad
· Galati
· Braila
· Deva
· Targu Jiu
· Sibiu

Cerințele unui Beauty Adviser:
- Studii medii (Liceu-Diplomă de Bacalaureat);
- Seriozitate, responsabilitate;
- Orientare spre client;
- Abilități de comunicare și relaționare interpersonală, persuasiune, perseverență.

Descrierea jobului

- Identifică nevoile clienților și îi ajută prin realizarea de recomandări individualizate;
- Lucrează și în zile de weekend si mai putin in timpul saptamanii (job potrivit studentilor)
- Gestionează marfa și se asigură că nu există lipsuri;
- Promovează și vinde produsele cosmetice din locația în care se desfășoară activitatea;
- Realizează activități administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea prețurilor la raft etc;
- Participă la trainingurile companiei;
- Păstrează spațiul de lucru plăcut și curat;

Bonusuri, beneficii:
- Pachet salarial motivant (medie venit 1500 lei net)
- CIM (Contract Individual de Munca, Carte de Munca)
- Training oferit de specialiști;
- Program flexibil agreeat cu managerul direct

Beauty Adviser / Consilier Vanzari  -  SC EMBLEMA RETAIL SOLUTIONS SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă