B2B Manager

Whitedecor SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Salut!
Suntem în căutarea unui nou membru al familiei Tandem!
Dacă îți plac piesele de mobilier și ești sociabil și deschis, te invităm să faci parte din familia noastră.

Candidatul ideal:
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- capacitatea de a se adapta usor;
- orientare spre atingerea rezultatelor;
- sa fie organizat si sa raspunda prompt clientilor;
- puternice abilitati de cercetare si analiza strategica.

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:
vei initia zilnic apeluri la noi posibili parteneri;
- prospectarea pietei;
- deplasari la parteneri existenti, cat si la potentialii parteneri;
- colaborarea cu celelalte departamente in vederea statusului comenzilor;
- propuneri de oferte;
- responsabil de toate etapele unui proces de vanzare si fidelizare a partenerilor;
- mentinerea contactului permanent cu partenerii;
- construieste oferte personalizate.

Beneficii:
masina de munca;
- telefon;
- laptop.
- salariu motivant format din parte fixa si bonus din vanzari.

TANDEM este o companie ce produce mobila de calitate din anul 2002. A aparut in Chisinau. Din 2015 suntem prezenti in Romania, iar in acest moment avem 9 showroom-uri active, in Bucuresti, Brasov, Cluj, Iasi, Oradea.

Suntem intr-o continua dezvoltare si expansiune.

Ne deosebim prin calitatea deosebita a produselor si prin profesionalismul personalului.

www.etandem.ro

Publicat 27 Iul. 2022 Reactualizat 19 Aug. 2022 Expiră 26 Aug. 2022