Publicat 06 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Barmanite,Ospatarite,Dansatoare,Animatoare,Piar,Administrato

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Atentie ne intarim echipa!! Esti in cautarea unui loc de munca sigur,unde muncesti fara stress si vii cu drag la munca,nu ca trebuie,si ai un salariu motivant si atragator,bonusuri,contract de munca pe perioada nedeterminata,atunci vino in echipa noastra,poti trimite un emal la Valmilions.srl@gmail.com sau suna la tel 0770241532
Angajam,Barmani,Barmanite,Ospatari,Ospatarite,cu sau fara experiente,Dansatoare,Animatoare,Piar,Administrator,Hostess
Daca nu esti din Bucuresti se poate oferi si cazare!
Oferim si cerem seriozitate!
Feel free to aply to our job offers!

Descrierea jobului

Conditii excelente de munca,salariu atractiv,

Descrierea companiei

The Wally's Club Lounge&Coffee
New club in Town
Locul unde prieteni si atmosfera,muzica si bunul gust al cockteilurilor se intalnesc!

Expirat
Barmanite,Ospatarite,Dansatoare,Animatoare,Piar,Administrato  -  Valmilions Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles