Gratis

Barmani si picoli in Brasov centru si Vama Veche

DH ELEMENTS S.R.L.
15 poziții

Candidatul Ideal

Suntem un grup de firme din Brașov care operează mai multe locații HoReCa în Brașov și Vama Veche.
Ne mărim echipa cu următoarele posturi, toate cu posibilitate de prelungire la finalul sezonului în locațiile noastre permanente din Brașov.

BRASOV
Aftar Stube
(G. Dinicu, Brasov), berărie centru Brașov caută ospătari full time și bucătar / detalii la Ștefan 0771618906
Bodega Wine & Tapas (Hirscher, Bv), wine bar centru Brașov caută ajutor de bucătar / detalii la Misha 0721585688
JUNO Wine Garden (Dupa Ziduri, Bv), grădină de vinuri în centru Brașov caută barmani și picoli / detalii la Mara 0743 155164

VAMA VECHE
BooHoo Beach Bar
caută barmani și picoli / detalii la Costin 0748 012 879
JUNO Beach Garden caută barmani și picoli / detalii la Costin 0748 012 879

Descrierea jobului

Fișele de post pe fiecare poziție disponibilă sunt cele standard din industrie.

Suntem un grup de firme de ospitalitate din Brașov cu operațiuni și în Vama Veche și Poiana Brașov.
Raportul locațiilor sezoniere vs permanente este de 50%/ 50%. Există posturi disponibile pentru cei care doresc să ni se alăture la finalul sezonului în Brașov.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024