Gratis

Ospatar/Barman/Ajutor barman -venituri de peste 7000 lei

IRISH PUB CONCEPT S.R.L.

Candidatul Ideal

Daca si tu iti doresti :
- Sa lucrezi intr-o echipa tanara si plina de chef de viata
- Sa imbini munca cu distractia
- Sa fii respectat si sa respecti la randul tau
- Sa faci parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si zambitori
- Sa ai un venit GARANTAT de cel putin 7000 lei / luna
- Sa ai un loc de munca stabil si sigur

Descrierea jobului

Ospatar / Ospatarita / Barman :
- preluarea comenzilor
- servirea clientilor
- cunoasterea produselor

Deschisa in septembrie 2009, este una dintre primele 5 locatii care si-au deschis portile in Centrul Istoric al Bucurestiului.

Respectand indeaproape conceptul irlandez, pe care il reprezinta si avand o colectie impresionanta de bere si single malt, St Patrick Irish Pub a devenit vanzatorul numarul 1 de Guinness in Romania. Alaturi de colectia de bauturi sta meniul variat de preparate culinare, din care aproximativ 50.000 de clienti multumiti au apreciat pe Facebook, faimosul platou Irish Nachos ca fiind produsul anului.

Colectivul tanar si atmosfera dinamica isi invita clientii, alaturi de muzica de calitate, la un pahar de Guinness sau single malt.

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024