Gratis

BARMAN

SC COMPLEX HOTELIER UNIREA SA

Candidatul Ideal

- Atitudine orientata catre client si bune abilitati de comunicare
- Capacitate de a lucra intr-o echipa
- Capacitate de organizare si planificare
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
- Experienta pe un post similar de minim 3 ani
- Diploma certificata de barman

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Servirea bauturilor si a preparatelor de bar conform standardelor operationale de servire
- Preluarea comenzilor si livrarea acestora intr-un mod profesionist si eficient
- Cunoasterea bauturilor astfel incat sa poata oferi clientilor informatii si recomandari
- Gestiunea barului
- Intretinerea curateniei in spatiul de lucru

Beneficii:
- Program de lucru full-time
- Pachet salarial atractiv
- Conditii de munca excelente intr-un mediu de lucru dinamic, provocator si placut.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024