Publicat 08 Iul 2021 | Reactualizat 05 Aug 2021 | Expiră 08 Aug 2021

Barman / ospatari

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorindu-ti sa iti dezvolti cunostintele si abilitatile in domeniul cafelei si vinului, poti plica pentru postul de barman sau Ospatar. Echipa noastra este in continua dezvoltare in aceste ramuri ale ospitalitatii. Informatii la, sau poti lasa un cv aici, multumim.

Descrierea jobului

  • Oferim angajaților noștri:
  • salariu competitiv,
  • lucru într-o echipă tânără și ambițioasă, și multe oportunități de dezvoltare.Vrei să faci parte din echipa noastră?

Atentia pe care o acordam preparatelor pe care le pregatim,grija cu care recomandam bautura potrivita pentru fiecare fel de mancare,amabilitatea personalului,rafinamentul locatiei si un ambient art deco,sunt cartea noastra de vizita! Suntem incantati!.

Expirat
Barman / ospatari  -  Cosmiri Prod Food S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles