Gratis

BARMAN, OSPATAR

SALON GOLESCU
2 poziții

Candidatul Ideal

Gastrobar 'Salon Golescu' cautam 2 colegi noi pentru pozitiile de barman si ospatar.
Candidatii ideali sunt persoanele pasionate de ospitalitate, de mixologie, persoane vesele, dornice sa invete de la altii si sa invete pe altii la randul lor. Cautam jucatori de echipa care impreuna reusesc sa ofere experiente memorabile oaspetilor nostri.

Descrierea jobului

Ce oferim? Un venit foarte bun pentru experienta si rolul fiecarui membru din echipa, un mediu de lucru in care nu te vei plicitisi niciodata, unde si muncim si glumim. Oferim un contract de munca pe perioada nedeterminata care implica asigurare medicala si posibilitatea sa te dezvolti in acest domeniu si sa evoluezi in functie catre beneficii suplimentare. Ne vom asigura ca primesti o intruire completa privind sarcinile pe care le ai de facut si o indrumare periodica privind performanta ta. Daca crezi ca unul dintre aceste joburi este pt tine te invitam sa aplici acum.

Gastrobar cu cocktailuri artizanale, bucatarie urbana, muzica eclectica si atmosfera de socializare.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024