BARMAN / OSPATAR

HARDWARD PUB - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Oferim un mediu de lucru stabil, prietenos, intr-o echipa tanara, cu sanse de dezvoltare pe termen lung dar unde lucrurile trebuie facute bine si cu respect fata de oaspetii care ne trec pragul
Cerinte pentru Barman:
- Experienta ca barman/bar manager de min 2 ani
- Comunicare foarte buna
- Ii place sa lucreze in echipa
- Poate si stie sa dezvolte un meniu de bar (sau isi doreste aceasta oportunitate)
- Pasionat si vrea sa se dezvolte in acest domeniu
Cerinte pentru Ospatar:
- Experienta in domeniu este un plus
- Comunicare excelenta, team player
- Persoana responsabila cu atitudine pozitiva
- Orientat/a spre gasirea solutiilor
- Prezentabil/a si cu dorinta de a face lucrurile mai bine

Daca esti interesat te rugam sa ne trimiti un CV.

Descrierea jobului

Responsabilitati specifice postului.

Descrierea companiei

The best ROCK Pub in town.
Publicat 6 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos