Publicat 04 Iun 2019 | Reactualizat 27 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

BARMAN / OSPATAR - Ocna Sibiului Complex Balnear

12 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in meserie constituie avantaj
- persoana dinamica si dornica de invatare si excelare in ceea ce face
- spirit de echipa
- servirea calitativa a clientului conform standardelor impuse
- imbinarea cu succes a muncii cu distractia
- preluarea comenziilor, servirea preparatelor si a bauturiilor

Descrierea jobului

- servirea clientiilor
- adaptarea la cerinte
- deservirea locatiei alocate : restaurant, pool bar, terasa
- echipa tanara si dinamica
- pachet de beneficii in interiorul complexului
- tichete de masa
- pachet salariat motivant

Compania activeaza in domeniul turismului avand 2 unitati de cazare, una in Ocna Sibiului ( hotel 4 si 3 stele) si o pensiune turistica in Bazna Jud Sibiu.

Expirat
BARMAN / OSPATAR - Ocna Sibiului Complex Balnear  -  COMPLEX BALNEAR OCNA SIBIULUI