Gratis

Barista

CORK COFFEE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un barista pasionat si dedicat pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti iubitor de cafea, ai o atitudine pozitiva si abilitati excelente de comunicare, te invitam sa aplici!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Prepararea si servirea bauturilor pe baza de cafea si a altor produse din meniu conform standardelor noastre de calitate
-Mentinerea curateniei si a igienei in zona de lucru conform normelor de sanatate si siguranta
-Mentinerea si imbunatatirea reputatiei cafenelei noastre prin angajament si munca dedicata

Cerinte:
-Experienta minim 1 an in domeniul cafelei
-Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu clientii
-Capacitatea de a lucra intr-un mediu aglomerat si rapid
-Flexibilitate in program si disponibilitate pentru a lucra in weekenduri si sarbatori

Daca esti interesat sa te alaturi echipei noastre si sa lucrezi intr-un mediu dinamic, te rugam sa trimiti CV-ul tau la adresa zumzetcoffee@gmail.com.
Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem si sa discutam mai multe despre aceasta oportunitate.

Zumzet Speciality Coffee se afla in incinta complexului Cosmopolis. Transport direct si gratuit de la metrou Pipera in cartier si retur.
Contact 0768138559
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024