Gratis

BARISTA

BEANS & DOTS
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam colegi noi in echipa Beans&Dots.
Experienta nu este obligatorie, insa constituie un avantaj. Este important sa impartasesti valorile noastre si pasiunea pentru cafeaua de specialitate, sa fii curios si determinat sa inveti si sa cresti intr-un mediu dinamic. Sa fii responsabil, cu spirit de echipa si sa tratezi cu respect oaspetii nostri, precum si colegii de lucru.
Asteptam CV-ul tau pe hello@beansanddots.ro sau te asteptam la cafea sa povestim mai multe.

Descrierea jobului

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa profesionista care pune accent pe calitatea produselor si serviciilor.
Oferim, pe langa salariu, tips si ​bonuri de masa.
Oportunitati de cariera.
Asigurare privata de sanitate.
Program de lucru flexibil.
Discount-uri la cafea si la celelalte produse comercializate, in toate locatiile Beans&Dots.

Responsabilitati:
Prepararea si servirea produselor.
Furnizarea serviciilor la cele mai inalte standarde.
Mentinerea curateniei in zona de bar / lucru.
Pastrarea unei comunicari profesioniste cu oaspetii nostri si cu echipa.
Respectarea programului de lucru.

Beans&Dots s-a infiintat in 2016 din pasiune pentru cafeaua de specialitate & more. Suntem o comunitate de iubitori de cafea care isi impartasesc valorile si pasiunea pentru cafea buna, design, arta & good vibes. Lucram in exclusivitate cu una dintre cele mai bune prajitorii din Europa - The Barn Berlin.

Abia asteptam sa te cunoastem!

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024