Barista

Alt Coffee S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 2200 - 2400 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dornic sa invete cum se prepara cafeaua de specialitate, serios, sociabil, capabil sa comunice cu clientii si furnizorii, organizat.

Descrierea jobului

- Pregateste bauturile folosind echipamentele din dotare si modul de preparare comunicat de management.
- Furnizeaza in permanenta bauturi si produse de calitate tuturor clientilor, respectand toate
standardele din punct de vedere al retetelor si al modului de prezentare
- Intocmeste situatia vanzarilor la finalul zilei.
- Plaseaza comenzi la furnizori si se asigura ca exista stoc pentru produsele necesare.
- Respecta normele de sanatate, siguranta si curatenie pentru toate produsele.
- Mentine locul de munca curat si organizat
- Realizeaza inregistrarea inventarului in format electronic.
- Elaboreaza si propune masuri de îmbunătățire a activitatii
- Realizeaza si raspunde de comenzile date catre furnizori, avand grija la verificarea facturii si a marfii furnizate.
- Realizeaza curatenia in locatie, zilnic, saptamanal cu seriozitate.

ALT COFFEE este un spatiu dedicat cafelei de specialitate, spatiu dedicat hainelor, accesoriilor si produselor home-deco sustenabile. ALT COFFEE isi deschide usile pe 13 mai.
Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022