Barista si reprezentant vanzari gelaterie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Locatie cool si colectiv simpatic, cautam tineri destoinici, carismatici si seriosi pentru porturile de Barista Specialty si reprezentant vanzari gelaterie. Ne dorim o echipa formata din oameni care pot sa creeze o experienta placuta de vanzare si lucreaza bine in echipa.

Suntem in cautarea unui full time barista de cafea de specialitate, cu minim 2 ani experienta in industria cafelei de specialitate care sa cunoasca tehnici de latte art.

Descrierea jobului

În functie de rolul potrivit pentru tine, printre principalele task-uri ar putea fi:

- Prepararea corectă a sortimentelor de cafea de specialitate oferite spre vânzare;

- Servirea rapidă și ireproșabilă a produselor de cafenea, prosseco, inghețată sau macarons, cu respectarea condițiilor de curățenie;

- Intâmpinarea clienților și oferirea informațiilor corecte despre produsele noastre;

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;
- Bonus in functie de vanzari.

Sao Guilt Free Bar este un concept la inceput de drum, cu inghetata, prosseco, macarons si cafea cu arome aparte. Situat in zona Dorobanți, epicentrul rasfatului bucurestean, ne dorim sa oferim experiente de neuitat, gusturi deosebite, practic o relaxare totala.
Pentru asta, avem nevoie de colegi talentati, care sa impartaseasca acelasi entuziasm cu noi :)

Publicat 24 iun. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos