Barista - 2500 RON NET

Manpower 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cea mai importanta responsabilitate este interactiunea cu clientii French Revolution, aceasta trebuie sa fie impecabila, incepand de la un salut sanatos atunci cand un client intra in magazin pana la amabilitatea (naturala) cu care raspunde tuturor intrebarilor pe care clientii le pot avea.Fiind o afacere de produse si servicii, ramane in sarcina barmanilor ca
aceste servicii sa fie la fel de impecabile cum sunt eclerurile si cafeaua noastra, astfel incat sa putem oferi clientilor, in fiecare zi, o experienta desavarsita in cafenelele noastre.
Responsabilitati:
• Se ocupa de intreg procesul de productie al preparatelor din cafea si ceai.
• Se ocupa de vanzarea tuturor produselor French Revolution.
• Opereaza cu echipamentul de bar pentru productia preparatelor din cafea.
• Intretine si curata echipamentul din dotarea barului in care lucreaza.
• Poarta uniforma French Revolution si are grija ca aceasta sa fie curata si calcata in fiecare zi.
• Verifica si noteaza toate informatiile legate de banii cu care incepe ziua de lucru, in conformitate cu dispozitiile legale.
• Asigura curatenia si igienizarea locatiei in care isi desfasoara activitatea.
• Se asigura ca luminile sunt aprinse si ca exista in permanenta muzica ambientala in magazin.
• Incaseaza contravaloarea produselor vandute si emite bonuri fiscale pentru fiecare produs vandut.
• Raspunde de acuratetea inregistrarilor incasarilor (numerar si card) pe casa de marcat.
• Asigura debarasarea meselor din interiorul si exteriorul magazinului pe toata durata programului de lucru.
• Verifica si noteaza toate informatiile legate de banii cu care inchide ziua de lucru, in conformitate cu dispozitiile legale.

Descrierea jobului

Pachet de beneficii:
Contract de munca inregistrat cu norma de lucru de 8h/zi, 5zile/saptamana, desi programul efectiv de lucru este de doar 7 ore. Oferim acest program pentru a avea o echipa de oameni care pot indeplini odihniti, motivati si cu zambetul pe buze toate responsabilitatile.
- Salariu 2500 lei net/luna
- Spor de weekend
- Tichete de masa
- Abonament cu acces la servicii medicale
- Posibilitati de avansare

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.