BARISTA MANAGER LOCATIE / BARISTA JUNIOR

Oraș de lucru
Studii
Salariu 3000 - 6000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Echipa prajitoriei locale de cafea de specialitate, Dropshot Coffee Roasters cauta un colegi care sa managerieze / lucreze in locatia din Charles de Gaulle, coffeeshop-ul Dropshot Hidden Pearl.

Cautam o persoana open minded, comunicativa, interesata sa cunoasca oameni si sa-i ajute sa descopere cafeaua de calitate. Oferim training certificat, access superior la informatii despre prajire si educatie despre cafeaua de specialitate. Experienta anterioara nu este necesara dar este un plus.

Descrierea jobului

Operational

Se asigura de fluxul constant de marfa, aprovizionare
Supervizeaza retetele de preparare si constanta in preparare
Verifica stocurile, inventarele, se ocupa cu implementarea lor periodica
Manageriaza procesul de recrutare al personalului : interviuri, probe de lucru
Organizeaza programul de lucru al echipelor
Ajusteaza meniul sezonier, preturi, preparate noi
Asigura receptia cantitativa si calitativa a produselor
Urmareste cresterea constanta a vanzarilor si satisfactia si retentia clientilor
Gestioneaza toate reclamatiile clientilor
Realizeaza achizițiile de servicii de lucrari si mentenanta
Mentine ordine si curatenie la locul de munca
Asigura partial jumatate de tura de lucru
Monitorizeaza progresul calitativ al echipei, luand proactiv masuri pentru cresterea nivelului calitativ : contractarea de training uri suplimentare, etc

Beneficii :

Salarizare peste media pietei
Bonusuri pe praguri de vanzare
Posibilitatea de a invata la un univel superior despre cafeaua de specialitate, de la extractii, preparare, prajire, senzorial.
Plan de cariera in cadrul unei companii de cafea de calitate
Pachet asigurare medicala

DROPSHOT COFFEE este un brand de cafea de specialitate local, calitativ si progresist. Pe langa focusul pe calitatea materiei prime si atentia la detalii pe parcursul prajirii cafelelor, echipa DROPSHOT calatoreste anual la partenerii fermieri, cultivand relatii directe, apropiate, sustenabile. Brandul DROPSHOT este o afacere de familie, fiind fondat de Razvan Burlacu, specialist, consultant si formator in cafeaua de specialitate.

Publicat 14 mai 2022 Expiră 13 iun. 2022