Barista Full-time

Geobur Coffee S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Barista - full time

Cerinte:
  • Responsabil/a , cinstit/a ,foarte pozitiv/a si open mind.

Descrierea jobului

Despre Noi :
  • Probabil ai auzit ca exista in Bucuresti o cafenea unde poti sa iti printezi imaginea pe cafea Coffee Print;
  • Avem deshis de cateva luni , volumul de munca nu este mare momentan;
  • Programul cafenelei este de L-V de la 7:30 -16:30 iar weekendul il avem inchis .
  • Experienta este binevenita dar nu e obligatorie noi iti oferim training de 1 saptamina care este platit .
  • Te asteptam cu CV-ul , Ganduri Bune !
Ne aflam pe Soseaua Nicolae Titulescu, sector 1.

Probabil ai auzit ca exista in Bucuresti o cafenea unde poti sa iti printezi imaginea pe cafea Coffee Print.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.