Barista Full Time

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2300 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Barista full time .
Cerinte:
Responsabil/a , cinstit/a ,foarte pozitiv/a si open mind.
Despre Noi :
Probabil ai auzit ca exista in bucuresti o cafenea unde poti sa iti printezi imaginea pe cafea ,,Coffee Print " .
Avem deshis de cateva luni , volumul de munca nu este mare momentan .
Programul cafenelei este de L-V de la 7-17 iar weekendul il avem inchis .
Pentru part time e diferit adica vei lucra in ture : 7-12(tura de dimineata) si 12-17(tura de dupa amiaza) .
Salariul part-time - 1200 lei .
Full-time - 2300 lei + tips in jur de 500-800 lei .
Experienta este binevenita dar nu e obligatorie noi iti oferim training de 1 saptamina care este platit .
Te asteptam cu Cv-ul pe wats-up sau la telefon , Ganduri Bune !
Ne aflam pe Soseaua Nicolae Titulescu 88 sector 1

Coffee Print - Unica cafenea in București care are in meniu selfie pe cafea
Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022