Back Office lb. germana sau maghiara

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ai cunostinte de limba GERMANA sau maghiara
Ai abilitati excelente de comunicare, de operare PC, traducere, tehnoredactare
Esti adaptabil, sociabil cu spirit de echipa, calm, punctual

Descrierea jobului

-gestioneaza magazinele online in limba maghiara si germana
-gestioneaza comezile primite online;
-asigura suport echipei de vanzari;
-intocmeste rapoarte predefinite;
-vei ajuta la implementarea si mentinerea procedurilor / sistemelor administrative

Recosport are ca principal obiect de activitate distributia de suplimente si produse profesionale sportive.
Suntem indeosebi dedicati calitatii, de aceea suplimentele nutritive, produsele sportive si intreaga gama de servicii pe care le gasiti la noi, reflecta profesionalism si dedicare completa.

Publicat 8 nov. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos