de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2019 | Reactualizat 19 Nov 2019 | Expiră 21 Nov 2019

Back Office Assistant - Brasov

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

MAJOREL recruteaza pentru clientul său, BMW GROUP Financial Services, Back Office Assistant.

Cerințe:
• Abilități bune de operare PC și viteză de tehnoredactare
• Capacitate analitică și atenție la detalii
• Experiența în domeniul bancar constituie un avantaj
• Orientare spre client și spre rezolvarea problemelor
• Atitudine proactivă
• Spirit de echipă
• Afinitate pentru sectorul auto

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Colectarea informațiilor din baza de date
• Introducerea informațiilor primite de la client în baza de date
• Asigurarea satisfacției clienților
• Respectarea regulilor și procedurilor companiei privind standardele de securitate și protecția datelor

Oferta noastră:
• Recompense atractive și bonusuri suplimentare bazate pe performanță
• Bonusuri fixe anuale
• Bonusuri de recomandare
• Asigurare medicală privată și prețuri reduse pentru persoanele aflate în întreținerea angajatului
• Diverse discount-uri la săli de fitness și alte activități recreative
• Diverse discount-uri la parteneri
• Sănătate și nutriție: masaj la birou și fruit days
• Sprijin la nașterea unui copil, sub forma unui bonus
• Acces la bibliotecă online pentru cititorii pasionați
• Acces la platforma noastră de e-learning
• Mediu de lucru multicultural și entuziast
• Posibilități de dezvoltare profesională

Majorel designs, delivers and differentiates customer experience on behalf of some of the world’s most respected companies. It provides classic customer communication as well as digital solutions such as social media and online communications, automated interaction and AI, analytics, self-service and other customer lifecycle solutions.

The group has combined annual revenues of €1.2bn and over 500 clients globally across many industry sectors. It has more than 48,000 people in 28 countries worldwide, with market-leading positions in Europe, Middle East and Africa, while also having a strong presence in Asia and the Americas.

Expirat
Back Office Assistant - Brasov  -  Majorel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles