Publicat 25 Iul 2019 | Reactualizat 19 Aug 2019 | Expiră 24 Aug 2019

Back-Office Agent sau Call Center Agent cu limba GERMANA

20 posturi

Candidatul ideal

Esti pasionat de limba Germana si o cunosti la un nivel de B2.2 sau C1/C2?
In acest moment suntem in cautarea unui candidat pentru doua roluri: CONTACT CENTER AGENT (activitate de tip call-center) si CONTENT CREATION SPECIALIST (activitate de tip back-office).
Tu alegi ce job iti doresti din acestea doua si ne-am bucura tare mult sa discutam mai multe la un interviu.

Descrierea jobului

Cerinte:
- fluenta in limba germana, plus cunostinte medii in limba engleza;
- activitate pro în rezolvarea problemelor zilnice;
- abilitatea de a prelua rapid sarcini noi;
- bune abilități de comunicare și dezvoltare.

Oferim:
- pachet salarial atractiv;
- formarea plătită;
- bonusuri lunare;
-asigurare medicala;
-decontare transport;
- alte beneficii.

Ne dorim să devenim un important furnizor de servicii de resurse umane în România, oferind soluții inovatoare, adaptate acestor provocări.

Prin atenție maximă la detalii, experiența angajaților noștri și prin accesul la resurse IT de top, putem furniza rezultate excepționale în majoritatea domeniilor.

Back-Office Agent sau Call Center Agent cu limba GERMANA  -  TRK PROFESSIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles