de ani Fără Frică...

Publicat 01 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

BACAU : Operator facturare si Sofer distribuitor

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

OPERATOR FACTURARE BACAU

- persoana muncitoare, serioasa, atenta la detalii
- cunostinte solide de Excel

SOFER DISTRIBUITOR BACAU

- permis de conducere categoria B (minim 1 an, fara incidente majore);
- experienta in distributie marfuri (masina 3,5 tone) reprezinta un avantaj;
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
- rezistenta la efort fizic;

Descrierea jobului

- facturare
- inregistrari contabilitate primara
- suport echipa de vanzari, distributie si depozit

Oferim:
- salariu fix;
- tichete de masa;
- mediu de lucru placut si dInamic

- livrarea produselor companiei catre clientii din zona alocata;
- incasarea debitelor de la clienti in conformitate cu facturile emise;
- mentinerea unei bune relatii cu clientii din portofoliu.

Companie nationala cu experienta de peste 14 ani in domeniul distributiei de articole de unica folosinta, menaj si produse de curatenie profesionale, solutii de ambalare si produse din hartie .

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

BACAU : Operator facturare si Sofer distribuitor  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles