Gratis

Avocat

SOCIETATE CIVILA PROFESIONALA DE AVOCATI “TITA & ASOCIATII”

Candidatul Ideal

  • Avocat in Barou cu experienta cuprinsa intre 1-7 ani, vorbitor de limba engleza fluent.
  • Abilitati excelente de comunicare.
  • Capacitatea de a lucra in echipa si de a gestiona sarcini multiple in acelasi timp.
  • Disponibilitate de a lucra exclusiv cu SCPA Tita & Asociatii.
  • Implicare in vederea obtinerii celei mai bune aparari/solutii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Furnizarea de consultanta juridica clientilor nostri in diverse domenii.
  • Pregatirea si redactarea documentelor legale, inclusiv contracte, acte de procedura si alte documente relevante.
  • Reprezentarea clientilor in fata instantelor de judecata sau a altor autoritati competente.
Beneficii:
  • Sprijin pentru dezvoltarea profesionala continua si oportunitati de avansare in cariera.

SCPA “TITA & ASOCIATII” este o societate ai carei specialisti au fost atent selectati cu accent pe nivelul pregatirii profesionale, spirit creativ si initiativa. Ceea ce ne caracterizeaza este seriozitatea cu care analizam spetele prezentate de clientii nostri si onestitatea cu care le prezentam solutiile posibile, fara a promite lucruri cu sanse reduse de realizare.

Ne identificam cu problemele celor care ne solicita sprijinul, actionam cu loialitate si implicare in folosul tuturor celor pe care-i asistam si reprezentam si ne bucuram odata cu clientii nostri atunci cand obtinem in instanta sau in afara ei rezultatele dorite de cei care ne-au acordat increderea lor.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024