de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Expiră 29 Nov 2019

Automatist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va indeplini urmatoarele cerinte specifice:

  • Studii medii tehnice;
  • Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;
  • Cunoștințe teoretice și / sau practice în domeniul informaticii industriale aplicate în echipamentele automate și sistemele de operare in procesele industriale;
  • Experienta in domeniul actionarilor pneumatice si electrice;
  • Bune cunostinte de utilizare PC;
  • Persoana obiectiva, cu capacitate de analiza si evaluare;
  • Caracter integru, seriozitate, corectitudine;
  • Capacitate de organizare, spirit de lucru in echipa, consecventa;
  • Bune cunostinte in domeniul automatizarilor industriale – automate programabile;
  • Bune cunostinte de pneumatica industriala.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

  • Asigura activitati de mentenanta a sistemelor de automatizare;
  • Asista si sprijina echipa in instalarea si functionarea tuturor proceselor de productie;
  • Face parte din echipa responsabila cu intretinerea si repararea echipamentelor electrice si de automatizare;
  • Monitorizeaza echipamente care functioneaza pentru controlul proceselor si actiuni preventive;
  • Asista la diagnosticarea defectiunilor echipamentelor electrice si de automatizare;Participa la realizarea lucrarilor de investitii si reparatii in domeniul electric AMC – automatizari.
PUNCT DE LUCRU: Bucuresti, sector 6, Bd. Timisoara nr. 98

Policolor – Orgachim este lider regional în domeniul tehnologiei vopselelor şi lacurilor, în zona Sud-Est Europeană, este producător şi furnizor de soluţii complete atât pentru piaţa bunurilor de larg consum, cât şi pentru piaţa industrială şi auto.
Din 1965 aducem culoare în casele oamenilor şi în mediul înconjurător, ne utilizăm creativitatea, dezvoltăm tehnologiile, producţia şi serviciile în concordanţă cu cerinţele clienţilor şi partenerilor noştri. Succesul lor este şi succesul nostru!

Reputația noastră se bazează pe potențialul uman și pe talentele pe care le atragem în cadrul organizației. Recrutarea, gestionarea și retenția celor mai buni oameni sunt întotdeauna o prioritate.
Veți lucra cu oameni extraordinari și vi se vor oferi experiențele și pregătirea de care aveți nevoie pentru a va atinge potențialul maxim și scopurile profesionale și personale.

Expirat
Automatist  -  POLICOLOR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles