Publicat 30 Mar 2006 | Reactualizat 19 Apr 2006 | Expiră 30 Apr 2006

Auditor Intern

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
• studii superioare economice
• experienta profesionala de minim 1 an
• cunostinte de operare PC
• abilitati de comunicare
• seriozitate si responsabilitate
• gandire analitica
• orientat catre rezolvarea problemelor
• initiativa

Descrierea jobului

Responsabilitati si obiective
• verifica respectarea procedurilor din fiecare departament
• identifica posibilitati de reducere a riscurilor operationale sau de frauda
• face sugestii cu privire la imbunatatiri de proceduri pentru prevenirea riscurilor operationale, frauda
• intocmirea rapoartelor de audit

Lider pe piata companiilor financiare specializate in credite de consum, Estima Finance va ofera cele mai flexibile si rapide solutii de creditare. Seriozitatea noastra este garantata de reputatia actionarilor nostri:
Romanian American Enterprise Fund (www.RAEF.ro) si Domo Retail (www.Domo.ro)

Expirat
Auditor Intern  -  Ralfi SA - Estima Finance