Publicat 12 Oct 2007 | Reactualizat 11 Nov 2007 | Expiră 12 Nov 2007

Auditor intern

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa aiba cunostinte si experienta in audit intern si financiar si usurinta in aplicarea standardelor internationale de auditare IAS sau audit intern.

Trebuie sa dovedeasca usurinta in folosirea calculatorului si in principal a aplicatiilor de tip Office, Excel
Cunoasterea limbii engleze este obligatorie (scris/citit/vorbit)
- abilitate de lucru in echipa
- ablitati de comunicare.

Foarte important!
- candidatul trebuie sa fie auditor financiar sau stagiar inregistrat la CAFR cu experienta minim 3 ani intr-un post similar
- se lucreaza in program normal de lucru de 8 ore/zi.

Descrierea jobului

Responsabilitatile viitorului angajat:
- munca de audit intern
- culegerea de probe de audit intern si aplicare de proceduri specifice auditului intern
- intocmire foi de lucru
- evaluarea riscurilor
- identificarea controalelor si evaluarea lor

Audit One este o companie romaneasca avand ca principal obiect de activitate auditul financiar, servicii de consultanta fiscala si contabila, evidenta contabila si cursuri de pregatire profesionala.
Noi investim in angajati si suntem preocupati de dezvoltarea si pregatirea lor profesionala.
Pentru detalii vizitati site-ul www.auditone.ro.

Expirat
Auditor intern  -  Audit One