Publicat 31 Mar 2007 | Reactualizat 01 Apr 2007 | Expiră 02 Apr 2007

Au Pair este un program destinat in principal fetelor cu varsta cuprinsa intre 18 si 26 de ani, asa ca ne pare rau baieti,pentru voi avem oferte de picolo,bucatari,ospatari....etc!

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Au Pair este un program destinat in principal fetelor cu varsta cuprinsa intre 18 si 26 de ani, asa ca ne pare rau baieti,pentru voi avem slujbe pe vase de croaziera,in hoteluri,cluburi si restaurante!
Vrei sa pleci in America pentru un an sa zicem. Vrei sa faci bani frumosi si sa traiesti o viata noua dincolo de ocean. In plus, vrei sa scapi de toate cheltuielile si problemele pe care nu ai cum sa le rezolvi singur. Pentru tine am facut acest program . Suna bine, nu? Sa pleci in America fara nici o grija si cu cheltuieli minore? Da, noi ne ocupam de transport, cazare, job si viza pentru tine. In plus, ai ocazia sa-ti faci prieteni noi si sa te integrezi intr-o familie americana,in echipa unui mare hotel,restraurant..etc! Ce mai astepti?

Descrierea jobului

Expirat
Au Pair este un program destinat in principal fetelor cu varsta cuprinsa intre 18 si 26 de ani, asa ca ne pare rau baieti,pentru voi avem oferte de picolo,bucatari,ospatari....etc!  -  sc online job expert international srl