Publicat 31 Iul 2008 | Expiră 31 Aug 2008

Assistent Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele calitati:
- studii superioare terminate (psihologie reprezenta avantaj) – promotia 2008
- Persoana riguroasa si responsabila,
- abilitati manageriale
- buna capacitate de organizare si sinteza
- cunostinte utilizare computer: MS Office(temeince), internet, email, tehnoredactare
- cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

Post de Asistent Manager - intr-o companie de recrutare si selectie de personal

- Salariu avantajos
- Conditii de lucru excelente
- Posibilitatea de promovare
- Lucru intr-un colectiv tanar
- Dezvoltarea profesionala pe domeniul resurselor umane.

Firma Specializate in Recrutarea si Selectia de personal cu o experienta de 3 ani pe piata din Moldova cu sediu la Iasi

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Assistent Manager  -  CONFIDENTIAL