Assistant manager

SOLO OPTIC LOOK SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

The candidate should be:

•Dynamic;

•Responsible;

•Organized;

•Stress resilient.

Descrierea jobului

Job description:

•Using a range of Microsoft office applications, including email - Microsoft outlook, Microsoft Excell spreadsheets

•Arranging travel, appointments for senior management

•Keep tracking customer account statements by registering it in the accounting program

•Invoicing and registering the goods in the accounting

•Communication with the accountant

•Preparing specific contracts, documents

•Basic accountancy

•Writing reports for senior management

•Writing the business correspondence

•Contributes to team effort by accomplishing related results as needed

Solo Optic Look , este un membru important în activitatea de distribuție a ramelor de vedere , dispozitivelor medicale și a ochelarilor de soare.Personalul nostru are o experiență de peste 10 ani în domeniu. Suntem o echipă bine organizată și structurată.
De la noi puteți cumpără în exclusivitate brandurile recunoscute internațional Fila, Timberland, Vento, Julia Backer,LauraBiagiotti, Carolina Line si Everest. Toate brandurile din ofertă au o poziționare foarte bună în vânzările internaționale și oferă o siguranță datorită calității și a materialelor folosite în producția lor
Publicat 14 Oct. 2022 Reactualizat 11 Nov. 2022 Expiră 13 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.