Assistant Manager

Win Media : WMD - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Salutare! Ești acea persoana organizată, deschisă la a invăța lucruri noi, cu gândire logică, task-urile multiple și presiunea deadline-urilor din agenția de publicititate nu te sperie?
Indeplinești cerintele de mai jos?
  • Ai studii medii sau superioare.
  • Ești o persoană atentă la detalii, responsabilă, diplomată, serioasă, disciplinată si proactivă.
  • Stăpânesti foarte bine limba română mai ales, gramatica. Ai eleganță si corectitudine in exprimare, scris și vorbit.
  • Matematica nu-ți dă cu virgulă.
  • Ai cunostințe solide de limba engleză.
  • Ai capacitate foarte bună de comunicare si adaptare la nou.
  • Știi cum să gestionezi situatiile de criză si termenele limită.
  • Știi să negociezi.
  • Ai cunoștințe de operare PC - Office, internet și e-mail, în special EXCEL.
  • (Experiețna de lucru cu serverele de gestionare a campaniilor online reprezintă un avantaj.)

Descrierea jobului

Ce vei face pe acest post?
  • Te vei ocupa de preluarea, organizarea comenzilor clienților și transmiterea lor către funizori.
  • Vei pregăti documentele pentru diverse proiecte aflate în derulare.
  • Vei răspunde de menținerea și dezvolarea relației cu furnizorii.
  • Vei fi responsabil/ă de implementarea campaniilor publicitare, monitorizarea lor, pregătirea și trimiterea rapoartelor către clienți.
  • Vei gestiona consumurile lunare cu furnizorii si clienții și te vei ocupa de facturarea acestora.
  • Vei sonda piața și vei căuta noi furnizori.
Dacă tu vii cu toate aceste caracteristici, noi îți oferim tot ce avem mai bun!
  • Salariu motivant, care să reflecte experiența și implicarea ta in activitate.
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
  • Bonusuri financiare pentru performanță.
  • Mediu de lucru excelent, într-un birou luminos, cu cafea bună și muzica ce-ți place. Fără stres inutil.
  • Noi suntem echipă tânără, dinamică, proactivă si distractivă și-ți vom asigura tot suportul de care ai nevoie pentru a te integra și a învăța lucrurile noi.
Consideri că esti persoana potrivită? Atunci impreuna cu cv-ul trimite-ne aici in platformă și scrisoarea ta de intenție și convinge-ne că ție trebuie să-ți dăm postul.

Win Media este regie de publicitate și gestioneaza spațiile de publicitate pentru ziare, stații radio, stații tv, site-uri, panouri și multe alte produse.
Oferim clienților noștri servicii de:
Cercetare media, consultanta media analiza competitiei, strategie media, planificare si optimzare media, cumparare media Implementare campanii, monitorizare si evaluare post campanie, gestionare si vanzare spatii publicitare.

Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 18 oct. 2021 Expiră 20 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos