Assistant Manager

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Adecco Professional Placement cauta Assistant Manager pentru clientul sau, cel mai mare tour operator de vacante din Romania.

Profilul postului

-Intocmirea si urmarirea managerului direct;
-Participarea la diverse intalniri/ evenimente;
-Redactarea corespondentei de protocol la standarde de calitate;
-Reprezentarea managerului direct in intalniri, atunci cand este cazul;
-Urmarirea realizarii tututror lucrarilor si sarcinilor aflate in executie;
-Intampinarea vizitatorilor asigurarea unui mediu potrivit intalnirii;
-Operarea in baza de date a informatiilor si detaliilor relevante privind managementul activitatii operationale zilnice.

Profilul candidatului

-Experienta anterioara pe o pozitie similara;
-Limba engleza – nivel mediu;
-Cunostinte de limba germana – prezinta avantaj;
-Cunostinte operare PC;
-Seriozitate si responsabilitate;
-Integritate morala;
-Abilitati si experienta organizatorica, capacitate de planificare si prioritizare;
-Atentie distributiva, capacitate de luare a deciziilor;
-Abilitati dezvoltate de comunicare si de a dezvolta relatii interpersonale.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 30 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos