Publicat 12 Oct 2008 | Expiră 12 Nov 2008

Assistant manager / secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana tanara, dinamica
- abilitati de comunicare
- dispusa la program prelugit
- cunostinte operare PC
- experienta in domeniu
- cunostinte in domeniul imobiliar
- Cunostinte din domeniul juridic
- contabilitate primara
- cunostinte limba engleza

Descrierea jobului

Preluarea apelurilor telefonice
Redactari contracte, note interne, etc.
Arhivarea documentelor
Programarea intalnirilor
Distribuirea corespondentei
Urmarirea agendei superiorilor
Alte cerinte conform fisei postului

Pitas Imobiliare este o companie imobiliara consacrata, la nivel national, cu sedii in toate marile orase din tara, avand peste 100 de consilieri imobiliari, experti in domeniu. Pitas Imobiliare ofera servicii de calitate tuturor clientilor (indiferent ca sunt simpli cumparatori, investitori sau dezvoltatori imobiliari). Compania imobiliara se ocupa de la A - Z de toate sectoarele imobiliare (rezidential, industrial, office & retail), de managementul de proiect, dar poate oferi si studii de piata sau analize oriunde in tara prin departamentul propriu de marketing.
Pitas Imobiliare intentioneaza ca in viitorul apropiat sa ajunga in topul agentiilor imobiliare din tara prin numarul de sedii, calitatea serviciilor si promtitudinea cu care ne servim clientii.

Expirat
Assistant manager / secretara  -  Pitas Imobiliare